REVASCO CLINIC

Клініка REVASCO — це затишок на кожному кроці. Уже на вході вас привабить наш іменний парфум, а на ресепшені привітний адміністратор зустріне і направить у лаунж-зону. Присядьте на диван і на хвилинку забудьте, що ви знаходитеся в клініці.
/ПРО КЛІНІКУ
рецепція клініки revasco
Тут вас пригостять ароматною кавою — щоб очікування своєї черги пройшло в комфорті та максимально невимушеній обстановці. Використайте час із користю: насолодіться спокоєм та дозвольте собі ні про що не думати, або ж навпаки — сплануйте день до дрібниць. В будь-якому разі присвятіть ці кілька хвилин собі.
/РЕЦЕПЦІЯ
/Кабінет лікаря
REVASCO CLINIC
REVASCO CLINIC
REVASCO CLINIC
REVASCO CLINIC
REVASCO CLINIC
REVASCO CLINIC
REVASCO CLINIC
Після рецепції шлях лежить до кабінету лікаря, який оснащений сучасним професійним обладнанням для комплексного дослідження судин. Просторий та світлий, зі зручною кушеткою інтер’єр зайвий раз нагадає — ви в надійних руках.
Щоб консультація була повноцінною, лікар проведе вас у кабінет УЗД. Завдяки якісному ультрасучасному апарату експертного класу він зможе побачити реальну картину проблеми та поставити точний діагноз.
/КАБІНЕТ УЗД

КІМНАТА СТЕРИЛІЗАЦІЇ

Далі по коридору ви натрапите на кімнату стерилізації.
REVASCO CLINIC
REVASCO CLINIC
REVASCO CLINIC
REVASCO CLINIC
REVASCO CLINIC
REVASCO CLINIC
REVASCO CLINIC

Операційна REVASCO CLINIC з «відкритим небом»

Ліворуч та праворуч від стерилізаційної кімнати знаходяться операційні кімнати з «відкритим небом». Зізнавайтеся, ви заінтриговані?
Так-так, у нас операції проходять з таким чудовим видом. Все для того, щоб ви могли відволіктися від процесу і трохи помріяти. Можливо, у вас навіть вийде подумки перенестися в якийсь гарний куточок Землі.

КІМНАТА ВІДПОЧИНКУ

Для комфортного післяопераційного відновлення
І наостанок, після закінчення операції медсестра проведе вас у кімнату очікування. Ми відмовилися від палат на користь кімнат з приємною музикою та зручними кріслами. Тут ви зможете відпочити і трохи відновитися, а перегляд улюбленого фільму дозволить почувати себе, як вдома.
/01
/04

Турбота про вас

Сучасне обладнання

Лікування – це не лише операції, процедури чи таблетки. Це також довіра, відчуття комфорту і безпеки.
Надточні операційні апарати дозволяють з мінімальним і безболісним втручанням вирішити вашу проблему.

Особливий підхід

/02
Залежно від вашого випадку підбираємо оптимальну стратегію лікування, щоб досягти найкращих результатів.

Кваліфікація

/03
«Європейські стандарти» — це не просто слова, а наша щоденна робота.

Чому обирають саме нас

Ми любимо те, чим займаємося, і вкладаємо в це душу. Нас об’єднує спільна філософія і бачення того, як ви маєте почуватися поряд із нами.
/TEAM

НАША КОМАНДА