REVASCO CLINIC

/ПРО КЛІНІКУ
Клініка REVASCO - це затишок та спокій на кожному кроці. Саме у нас все зроблено з любов"ю і продумано до дрібничок – красивий, стильний дизайн, естетика і краса в кожному куточку; привітний, уважний персонал, висококваліфіковані лікарі, найновіше обладнання та методики - це все створює атмосферу впевненості, затишку та комфорту для кожного пацієнта.
рецепція клініки revasco
Тут вас пригостять ароматною кавою — щоб очікування своєї черги пройшло в комфорті та максимально невимушеній обстановці. Використайте час із користю: насолодіться спокоєм та дозвольте собі ні про що не думати, або ж навпаки — сплануйте день до дрібниць. В будь-якому разі присвятіть ці кілька хвилин собі.
/РЕЦЕПЦІЯ
/Кабінет лікаря
REVASCO CLINIC
REVASCO CLINIC
REVASCO CLINIC
REVASCO CLINIC
REVASCO CLINIC
REVASCO CLINIC
REVASCO CLINIC
Після рецепції шлях лежить до кабінету лікаря, який оснащений обладнанням експертного класу для комплексного обстеження Ваших судин і серця. В просторому, світлому, чистому кабінеті досвідчений судинний хірург проведе огляд, та надасть усі рекомендації з урахуванням індивідуальних особливостей - все це додасть впевненості, що Ви в надійних руках.
Для того, щоб консультація була повноцінною, лікар проведе Вас у кабінет УЗД. На ультразвуковому апараті експертного класу він зможе детально та якісно обстежити ваші судини та поставити точний діагноз.
/КАБІНЕТ УЗД

КІМНАТА СТЕРИЛІЗАЦІЇ

Далі по коридору ви натрапите на кімнату стерилізації.
REVASCO CLINIC
REVASCO CLINIC
REVASCO CLINIC
REVASCO CLINIC
REVASCO CLINIC
REVASCO CLINIC
REVASCO CLINIC

Операційна REVASCO CLINIC з «відкритим небом»

Ліворуч та праворуч від стерилізаційної кімнати знаходяться операційні кімнати з «відкритим небом». Зізнавайтеся, ви заінтриговані?
Так-так, у нас операції проходять з таким чудовим видом. Все для того, щоб ви могли відволіктися від процесу і трохи помріяти. Можливо, у вас навіть вийде подумки перенестися в якийсь гарний куточок Землі.

КІМНАТА ВІДПОЧИНКУ

Для комфортного післяопераційного відновлення
І наостанок, після закінчення операції медсестра проведе вас у кімнату очікування. Ми відмовилися від палат на користь кімнат з приємною музикою та зручними кріслами. Тут ви зможете відпочити і трохи відновитися, а перегляд улюбленого фільму дозволить почувати себе, як вдома.
/01
/04

Турбота про вас

Сучасне обладнання

Лікування – це не лише операції, процедури чи таблетки. Це також довіра, відчуття комфорту і безпеки.
Надточні операційні апарати дозволяють з мінімальним і безболісним втручанням вирішити вашу проблему.

Особливий підхід

/02
Залежно від вашого випадку підбираємо оптимальну стратегію лікування, щоб досягти найкращих результатів.

Кваліфікація

/03
«Європейські стандарти» — це не просто слова, а наша щоденна робота.

Чому обирають саме нас

Ми любимо те, чим займаємося, і вкладаємо в це душу. Нас об’єднує спільна філософія і бачення того, як ви маєте почуватися поряд із нами.
/TEAM

НАША КОМАНДА