Якимчук Олена Анатоліївна

судинний хірург, естетичний флеболог
"Я — лікар. І в цих словах криється дуже багато сенсу. Люди в білих халатах робили магію власними руками. Вони, як добрі чаклуни — вміють оживляти.
Насправді неймовірно драйвить те, що жінки після лікування судинної сітки змінюються. Нехай це для багатьох начебто дрібниця. Але почути: «а знаєте, я змінила гардероб, тепер там багато суконь, є короткі шорти. Тепер я не буду соромитись ходити в купальнику» - це найкращий комплімент моїй роботі. Це ж про любов моїх кралечок до себе, про їхню впевненість в собі.»
«Чи можна поєднувати задоволення і роботу, запитаєте ви?
- Можна, коли займаєшся тим, що дарує іншим радість та красу, а у моєму випадку - допомагає стати здоровим.»
Естетична флебологія – актуальний для жінок напрямок роботи спеціалістів клініки Revasco ––вони допоможуть повернути красу ніг – результативно позбавлять телеангіектазій (судинних зірочок). Для цього в клініці застосовуються авторскі методики проведення склеротерапії, найновіше обладнання, сучасне устаткування та професіоналізм лікарів – все в комплексі дає гарантований результат, який задовольнить найвибагливішу панянку.
Краса там – де здоров’я!"
Cудинний хірург, флеболог першої категорії, з 17тирічним досвідом роботи, кандидат медичних наук. Бездоганно володіє авторськими методиками проведення склеро терапії.
/ABOUT DOCTOR
Топовий спеціаліст з естетичної флебології - допоможе повернути красу Ваших ніг!

Про лікаря

2005 — отримала диплом про вищу освіту, закінчивши Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського, спеціальність 7.110.101 Лікувальна справа.
2008 — отримала диплом магістра медицини
2011 — захист дистації на здобуття ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю «Хірургія» 14.01.03.
З 2011 р. — асистент кафедри хірургії.
2014 — первинна спеціалізація з судинної хірургії
З 2020 — перша категорія з судинної хірургії.
2016 — курси з мікрохірургії – формування артеріовенозних фістул у діалізних пацієнтів.
2016 — Medtronic academy. Навчання RFA лікуванню варикозної хвороби.
2018 — отримала другу вищу освіту, стала магістром з обліку та оподаткування.
З 2018 — доцент кафедри хірургії.
Постійно вдосконалює професіоналізм –приймаючи участь у багатьох конференціях, в тому числі закордонних, майстер-класах та проходячи багато стажувань.

ОСВІТА