Склеротерапія

У нашому розпорядженні найсучасніше обладнання та досвідчені фахівці, що дозволяє досягати найкращих результатів лікування для наших пацієнтів
Послуги / Склеротерапія
флебологія та судинна хірургія
Склеротерапія - це малоінвазивна процедура, яка виконується для усунення варикозного розширення вен. Під час склеротерапії в уражену вену вводиться склерозуючий розчин. Цей розчин подразнює оболонку судини, завдяки чому вона руйнується, і вена склеюється. Згодом судина трансформується у рубцеву тканину і повністю зникає. Склеротерапія є добре перевіреною часом процедурою, адже використовується з 1930-х років.

Що таке склеротерапія?

Показати більше

Хто потребує склеротерапії?

Цей метод є найефективнішим на початкових стадіях варикозної хвороби. Найчастіше першими проявами хвороби служать саме косметичні дефекти. До них відносяться:
- розширені ретикулярні вени (діаметром до 1 мм);
- поодинокі протяжні варикозні вени на гомілці;
- червоні та сині телеангіоектазії (судинні сіточки).
Показати більше
Дана процедура відрізняється від інших методів лікування наступними перевагами:
- майже нульовий рівень травматичності;
- відсутність розрізів, і, відповідно, рубців після проведення процедури;
- безболісність;
-короткий реабілітаційний період;
- естетичний результат;
-відсутність госпіталізації та постільного режиму після процедури;
- тривалість маніпуляції у середньому 15-30 хвилин;
- безпечність для людей похилого віку та хворих на хронічні захворювання.

Переваги склеротерапії

Коли я відчую ефект від лікування?

Плюсом методу є мінімальний відновлювальний період, по суті потреби у «відновленні» немає. Після закінчення лікування лікар дає низку рекомендацій щодо подальшого догляду за ногами, які впишуться в будь-який розпорядок дня і не завдадуть багато клопоту. Залежно від розміру судин ефект стає очевидним у термін від кількох тижнів до трьох місяців.
Показати більше
Під час процедури пацієнт лягає на спину, злегка піднявши ноги. Після очищення ділянки, що підлягає обробці, лікар за допомогою тонкої голки повільно вводить склерозант у відповідну вену. Розчин, зазвичай у рідкій формі, діє шляхом подразнення слизової оболонки вени, через що вона склеюється і зникає. Після того, як голку витягнуто, лікар застосовує компресію та стискає ділянку вени, щоб кров знов не потрапила в судину. На місце ін’єкції приклеюється компресійний пластир, щоб утримувати стиснення, поки лікар переходить до наступної вени. Кількість ін’єкцій залежить від кількості та розміру вен, які підлягають лікуванню.

як відбувається процедура?

Уважно слідкуйте за своїм самопочуттям і звертайтеся по медичну допомогу при перших ознаках будь-яких порушень. Будьте здорові!
Як і багато інших, захворювання судин розвиваються поступово. Зазвичай на початкових стадіях симптоми «терпимі», тому їх часто ігнорують — і дарма. При виявленні хвороби на ранній стадії призначається більш просте лікування, а ризик ускладнень значно нижчий.
Відповідає лікар

Чому варто не зволікати з лікуванням?