МЕДИЧНИЙ КЛЕЙ — VENASEAL/VENABLOCK

Послуги / Медичний клей — VENASEAL/VENABLOCK
У нашому розпорядженні найсучасніше обладнання та досвідчені фахівці, що дозволяє досягати найкращих результатів лікування для наших пацієнтів
флебологія та судинна хірургія
VENASEAL/VENABLOCK - Одна з сучасних методик малоінвазивного лікування варикозних вен. Вона дозволяє припинити кровотік у патологічно розширених венах за рахунок введення в просвіт судини розчину особливого складу, а саме - біологічного клею, сумісного з організмом людини. Внаслідок цього розширена вена миттєво закривається та зберігається закритою, при цьому ліквідується патологічний венозний рефлюкс (зворотний потік крові).

ЩО ТАКЕ МЕДИЧНИЙ КЛЕЙ — VENASEAL/VENABLOCK?

ПЕРЕВАГИ МЕТОДУ VENASEAL/VENABLOCK

- відсутність розрізів;
- немає ризику виникнення шрамів та рубців;
- не залишається гематом;
- немає впливу високих температур;
- не потрібна анестезія;
- не потрібен компресійний трикотаж;
- після процедури пацієнт відразу ж може повернутися до звичного життя: дозволене фізичне навантаження, у тому числі заняття фітнесом, авіаперельоти, а також відвідування басейну, відпочинок на морі.

ХТО ПОТРЕБУЄ ПРОЦЕДУРИ VENASEAL/VENABLOCK?

Ключові показання до облітерації варикозних вен біологічним клеєм включають різні варіанти розширення підшкірних вен (варикозу) на нижніх кінцівках (деформація, розширення, звивистість) у поєднанні з швидкою стомлюваністю при ходьбі, статичних навантаженнях, при відчутті тяжкості в ногах, набряклості до вечора або після сидіння, стояння. Втручання також може бути показано за наявності різних трофічних процесів, зокрема, появі пігментації шкіри, обумовленої розвитком хронічної венозної недостатності.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ПРОЦЕДУРА?

Крок 1: Задля керування процесом, протягом усієї процедури використовується ультразвук. Катетер вводять у вену через невеликий доступ доступу на нозі.
Крок 2: Медичний клей обережно вводять у вену. Клей протягом використовується також в інших областях медицини, і вважається нетоксичним.
Крок 3: Катетер витягують, залишаючи в просвіті краплю або смужку клею. При легкому стисканні ноги, клей призводить до склеювання стінок вен. Цей крок повторюється по довжині вени.
Крок 4: Катетер видаляють і на місце доступу накладають пластир, який знімається через 12 годин.

КОЛИ Я ВІДЧУЮ ЕФЕКТ ВІД ЛІКУВАННЯ?

Симптоми хронічної венозної недостатності спричинені наявністю венозного рефлюксу (зворотнього потоку крові). Таким чином, симптоми зменшуються, як тільки варикозна вена закривається. Більшість пацієнтів повертаються до нормального ритму життя одразу ж після процедури.

Чому варто не зволікати з лікуванням?

Відповідає лікар
Як і багато інших, захворювання судин розвиваються поступово. Зазвичай на початкових стадіях симптоми «терпимі», тому їх часто ігнорують — і дарма. При виявленні хвороби на ранній стадії призначається більш просте лікування, а ризик ускладнень значно нижчий.
Уважно слідкуйте за своїм самопочуттям і звертайтеся по медичну допомогу при перших ознаках будь-яких порушень. Будьте здорові!