Мініфлебектомія

Послуги / Мініфлебектомія
У нашому розпорядженні найсучасніше обладнання та досвідчені фахівці, що дозволяє досягати найкращих результатів лікування для наших пацієнтів
флебологія та судинна хірургія
Мініфлебектомія – це малоінвазивна методика лікування варикозного розширення вен. На відміну від класичного хірургічного втручання, ця міні-операція не вимагає введення пацієнта в загальний наркоз та видалення великої кількості тканин. При мініфлебектомії вени видаляються через невеликі проколи.

ЩО ТАКЕ МІНІФЛЕБЕКТОМІЯ?

ПЕРЕВАГИ МІНІФЛЕБЕКТОМІЇ

• уникання болючої операції
• невеликі розрізи
• малоінвазивність
• процедура триває не більше години
• сприяння покращенню кровообігу
• зменшення проявів варикозного розширення вен

ХТО ПОТРЕБУЄ ПРОЦЕДУРИ МІНІФЛЕБЕКТОМІЇ?

Основними показами до проведення процедури є:
• варикозна хвороба нижніх кінцівок;
• наявність численних дрібних варикозно змінних вен (більше 3 мм)

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ МІНІФЛЕБЕКТОМІЯ?

Перед процедурою мініфлебектомії обов'язково проводиться детальна оцінка венозного кровотоку за допомогою ультразвукового дуплексного сканування та планується перебіг операції. Для початку лікар проводить місцеву анестезію на відповідну ділянку. Далі на шкірі пацієнта робляться крихітні розрізи, після чого лікар за допомогою спеціальних інструментів обережно і м’яко виводить вени до поверхні шкіри, видаляючи їх. Лікар накладає на розрізи пластир (після видалення цільових вен) та за допомогою компресійної пов’язки обмотує ногу. Процедура відносно малоінвазивна, зазвичай не вимагає накладення швів.

КОЛИ Я ВІДЧУЮ ЕФЕКТ ВІД ЛІКУВАННЯ?

Флебектомія в 90% має гарний довгостроковий результат. Протягом перших декількох днів варто виключити тривалі періоди стояння та ходьби. У перші один-два дні більшість пацієнтів повертається до звичного режиму (робота та заняття спортом).

Чому варто не зволікати з лікуванням?

Відповідає лікар
Як і багато інших, захворювання судин розвиваються поступово. Зазвичай на початкових стадіях симптоми «терпимі», тому їх часто ігнорують — і дарма. При виявленні хвороби на ранній стадії призначається більш просте лікування, а ризик ускладнень значно нижчий.
Уважно слідкуйте за своїм самопочуттям і звертайтеся по медичну допомогу при перших ознаках будь-яких порушень. Будьте здорові!