Палій Віктор Михайлович

лікар-судинний хірург, флеболог
«З дитинства я відчував потребу допомагати іншим людям, полегшувати чийсь біль та рятувати життя. Судинна хірургія дозволила мені реалізувати це, а також дала можливість розвиватися в улюбленій справі».
лікар-судинний хірург, флеболог Палій Віктор Михайлович

Про лікаря

Постійно підвищує свій професійний рівень, бере участь у роботі вітчизняних і міжнародних з'їздів, симпозіумів, конференцій з отриманням сертифікатів.
Лікар-судинний хірург. Більше 4 років практики в українській медицині.
/ABOUT DOCTOR
У 2014 році закінчив медичний факультет №2 Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.
У 2014-2017 роках проходив інтернатуру за спеціальністю «Хірургія», очну частину на базі кафедри хірургії ФПДО Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького та заочну частину у відділенні хірургії № 1 ЛОКЛ.
З вересня 2017 р. працював на посаді старшого лаборанта кафедри хірургії №2 Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького

ОСВІТА

Показати більше

СТАЖУВАННЯ ТА СЕМІНАРИ

У грудні 2017 р. обійняв посаду лікаря-судинного хірурга відділення судинної хірургії та трансплантації органів КНП ЛОР «Львівська обласна клінічна лікарня».
У березні 2018 р. проходив підвищення кваліфікації по тематиці «Судинна хірургія» на базі хірургії №2 Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького та у відділенні судинної хірургії, трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів КНП ЛОР «ЛОКЛ».
У грудні 2021 р. проходив підвищення кваліфікації по тематиці «Ультразвукова діагностика».
У лютому 2022 проходив підвищення кваліфікації по тематиці «Організація та управління охороною здоров’я».
Показати більше
Варикоз
Тромбоз
Венозна недостатність
Флебіт
Трофічні розлади
Виразки нижніх кінцівок

ЛІКУВАННЯ ЗАХВОРЮВАНЬ