Палій Віктор Михайлович

лікар-судинний хірург, флеболог
«З дитинства я відчував потребу допомагати іншим людям, полегшувати чийсь біль та рятувати життя. Судинна хірургія дозволила мені реалізувати це, а також дала можливість розвиватися в улюбленій справі».
лікар-судинний хірург, флеболог Палій Віктор Михайлович
Лікар-судинний хірург. Більше 9 років практики в українській медицині, постійно вдосконалює свої професійні вміння, приймаючи участь в майстер-класах, стажуваннях та конференціях.
/ABOUT DOCTOR
Постійно підвищує свій професійний рівень, бере участь у роботі вітчизняних і міжнародних з'їздів, симпозіумів, конференцій з отриманням сертифікатів.

Про лікаря

У 2014 році закінчив медичний факультет №2 Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.
У 2014-2017 роках проходив інтернатуру за спеціальністю «Хірургія», очну частину на базі кафедри хірургії ФПДО Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького та заочну частину у відділенні хірургії № 1 ЛОКЛ.
З вересня 2017 р. працював на посаді старшого лаборанта кафедри хірургії №2 Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького

ОСВІТА

ЛІКУВАННЯ ЗАХВОРЮВАНЬ

Варикозна хвороба
Тромбофлебіт
Трофічні виразки нижніх кінцівок
Тромбоз глибоких вен
Діабетична стопа
Флебіт
Трофічні розлади
Венозна недостатність
Переміжна кульгавість
Аневризма аорти
Атеросклероз нижніх кінцівок
Стеноз сонних артерій
Захворювання артерій
Артеріальний тромбоз
Лазерне лікування варикозу
Порт-система для хімієтерапії

СТАЖУВАННЯ ТА СЕМІНАРИ

У грудні 2017 р. обійняв посаду лікаря-судинного хірурга відділення судинної хірургії та трансплантації органів КНП ЛОР «Львівська обласна клінічна лікарня».
У березні 2018 р. проходив підвищення кваліфікації по тематиці «Судинна хірургія» на базі хірургії №2 Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького та у відділенні судинної хірургії, трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів КНП ЛОР «ЛОКЛ».
У грудні 2021 р. проходив підвищення кваліфікації по тематиці «Ультразвукова діагностика».
У лютому 2022 проходив підвищення кваліфікації по тематиці «Організація та управління охороною здоров’я».