КОНСУЛЬТАЦІЯ КАРДІОЛОГА

Послуги / Консультація кардіолога
Наш кардіолог призначить схему лікування, надасть всі рекомендації, при дотриманні яких однозначно покращиться самопочуття, та вестиме в телефонному режимі, щоб контролювати динаміку.
флебологія та судинна хірургія
Кардіолог — це лікар, який займається діагностикою, профілактикою та лікуванням порушень в роботі серця й коронарних судин, та серцево-судинної системи загалом. Симптоматика кардіологічних захворювань дуже різноманітна - це не тільки біль у серці та прискорене серцебиття, а й такі клінічні прояви як набряки, задишка, запаморочення.

Такі провісники не можна залишати без уваги - вони допомагають виявити хворобу на ранній стадії. Крім того, буває, що збої у роботі серця і судин людина просто не відчуває, тому плановий щорічний огляд у досвідченого кардіолога допоможе зберегти здоров’я і убезпечити від розвитку незворотніх змін. Своєчасна консультація кардіолога, проведення необхідних обстежень і грамотна профілактика допоможуть запобігти захворюванню або домогтися стійкої ремісії при хронічних хворобах.

КОМУ ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ КАРДІОЛОГА

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ КОНСУЛЬТАЦІЯ КАРДІОЛОГА

В клініці Revasco комплексна консультація кардіолога триває 1,5-2 години, в цей час проводиться детальний огляд, діагностика, інтерпретація всіх аналізів і показників. Кардіолог проводить детальну ехо-кардіографію на апараті експертного класу, за показами кілька разів контролює показники тиску та пульсу, проводить екг з інтерпретацією. Також, в разі необхідності контролю збоїв в роботі серця невизначеного походження, в клініці пропонують індивідуальні холери mawi – вони бездротові, одноразові, в них можна робити всі звичні щоденні речі і навіть приймати душ.

В нас застосовується індивідуальний підхід до кожного пацієнта з врахуванням не лише закономірності розвитку хвороби, але й емоційного стану людини. Наш кардіолог призначить схему лікування, надасть всі рекомендації, при дотриманні яких однозначно покращиться самопочуття, та вестиме в телефонному режимі, щоб контролювати динаміку.

ПОСЛУГИ, ЯКІ МИ НАДАЄМО

- Консультація кардіолога
- ЕхоКГ серця
- Електрокардіографія (ЕКГ)
- Доплерографія судин (УЗДГ)
- Лабораторна діагностика
- Добовий моніторинг ЕКГ+АТ - Холтерівський моніторинг (індивідуальний хол тер Mawi)

ЩО ТАКЕ БЕЗДРОТОВИЙ ХОЛТЕР Mawi

БЕЗДРОТОВИЙ ХОЛТЕР Mawi — це зручний спосіб перевірити стан свого серця якщо є підозра на аритмію, ішемічну хворобу серця, тахікардію невизначеної етіології та інші захворювання серцево-судинної системи із врахуванням різних станів на протязі доби. А також з метою виключення серцевої патології при панічних атаках та психосоматичних розладах. Обстеження є надзвичайно комфортним, оскільки патчі Mawi є індивідуальними, одноразовими, легко кріпляться, не потребують додаткових дротів. Вони не впливають на звичний ритм життя, рекомендовані, в тому числі в профілактичних цілях, людям які мають великі навантаження на серцево-судинну систему - спортсменам, тренерам бігунам, важкоатлетам.

ЩО ТАКЕ ЕХОКАРДІОГРАФІЯ?

Ехокардіографія або ультразвукове обстеження серця - це безболісний спосіб отримання важливої інформації щодо роботи серця - дозволяє оцінити скоротливу здатність, визначити розміри та дефекти порожнин, відстежити роботу клапанів серця, їх звуження (стеноз) або ж недостатнє змикання (що спричинює зворотній рух крові), також за допомогою кольорової доплерометрії проконтролювати потоки крові. Ехо-серця відіграє значну роль в діагностиці серцево-судинних захворювань.

ЩО ТАКЕ ЕКГ?

ЕКГ – електрокардіограма – важливий діагностичній метод дослідження серця й захворювань серцево-судинної системи. Її використовують для виявлення порушень серцевого ритму, провідності, гіпертрофій, а також ішемічної хвороби серця. Цей метод дає можливість із великою точністю говорити про локалізацію вогнищевих змін міокарда, їх розповсюдженість, глибину і час появи. ЕКГ дозволяє виявити дистрофічні й склеротичні процеси в міокарді, порушення електролітного обміну, які виникають під впливом різних токсичних речовин, особливо тоді, коли на перший погляд серце ще не турбує.
В клініці Revasco комплексна консультація кардіолога триває 1,5-2 години, в цей час проводиться детальний огляд, діагностика, інтерпретація всіх аналізів і показників.
/КОНСУЛЬТАЦІЯ КАРДІОЛОГА
флебологія та судинна хірургія